English      Français


Regülatörler

Birkaç milibar’dan 1000 bar’a kadar olan basınç aralığında çalışan, çeşitli sıvı ve gazlar için...
devam

Basınç ve Debi Oransal Regülatörleri

Mekanik regülatörlerin doğruluğunun yetmediği...
devam

Filtreler

Filtreler, pnömatik ve hidrolik sistemlerin biraz üvey evlat muamelesi gören elemanlarıdır...
devam

PCB Test Cihazları

Ürün yelpazesi elektronik baskılı devrelerin otomatik testini sağlayan...
devam

Ar-Ge

Özellikle 10 MHz’e kadar olan frekans spektrumu içinde tanımlanmış olan ürününüzün elektronik devre ve sistem tasarımı veya istenirse doğrudan doğruya ürün geliştirme ve tasarımı.
                                                Ar-Ge

Bir ürünün pazarda başarılı olması, ürünün kullanıcının ihtiyacına cevap verip vermediğine bağlıdır. Buna karşın ürünler çoğu kere Ar-Ge veya pazarlama bölümündekilerin istekleri ve yapabilecekleri doğrultusunda tanımlanır ve geliştirilir. Bir başka değişle, kullanıcının gerek duyduğu ürün değil, firmanın becerebildiği ürün yaratılır.

Aksus, üretmeyi düşündüğünüz ürünü, önce sizin koşullarınızdan bağımsız olarak, müşterinin isteklerine uyumlu olacak şekilde tanımlar. Ürün tanımlandıktan sonra, üretmek için gerekli olan teknoloji belirlenir. Olanaklarınız elveriyorsa ürün sizin tarafınızdan geliştirilir veya isterseniz ve bizim çalışma alanımıza giriyorsa, ürünün Ar-Ge gelişmesini biz üstlenebiliriz. Her iki çalışma tarzı da geçerli olmadığında Ar-Ge çalışmasını sizin için yapabilecek yurtiçi ve dışından uygun firmalar bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Tabii ki siz geliştirmekte olduğunuz bir ürünün bizim tarafımızdan üstlenebilecek olan bir parçasının veya tümünün Ar-Ge çalışmasını bize bırakabilirsiniz.