English      Français


Regülatörler

Birkaç milibar’dan 1000 bar’a kadar olan basınç aralığında çalışan, çeşitli sıvı ve gazlar için...
devam

Basınç ve Debi Oransal Regülatörleri

Mekanik regülatörlerin doğruluğunun yetmediği...
devam

Filtreler

Filtreler, pnömatik ve hidrolik sistemlerin biraz üvey evlat muamelesi gören elemanlarıdır. Buna karşın filtreler, sistemin güvenlikli çalışmasını ve ömrünü belirleyen, kendisine yapılan yatırımı çoğu kere fazlasıyla geri ödeyen elemanlardır.

PCB Test Cihazları

Ürün yelpazesi elektronik baskılı devrelerin otomatik testini sağlayan...
devam

Ar-Ge

Özellikle 10 MHz’e kadar olan frekans spektrumu içinde tanımlanmış olan ürününüzün elektronik...
devam
                                Sıvı ve Gazlar İçin Filtreler

Filtrelerin görevi, akışkan içerisindeki istenilmeyen madde veya parçacıkların süzülmesidir. Akışkanın (sıvı veya gaz) içinde istenilmeyen parçacıklar olabileceği gibi gazlar içindeki su buharı veya damlacıkların filtre edilmesi de söz konusu olabilir. Bazı uygulamalarda ise HCl, SO2 veya benzeri bileşenlerin filtre edilerek gazın temizlenmesi istenebilir.

Temsil ettiğimiz Classic Filters firması hemen hemen her uygulama için bir filtre sunmasına rağmen bunların sorununuzu çözememesi halinde özgün tasarım da yapabiliriz.

Sadece bir kere kullanılabilir filtrelerin yanında temizlenebilir veya süzgeci değiştirilebilir, plastik veya metalden (çelik, titan, hastoley, inconel, monel, alüminyum, pirinç vb.) olan filtrelerimiz programda yer almaktadır. Bu malzeme seçeneklerinin yanında, ısıtılabilen filtreler de dahil olmak üzere pek çok filtre tipi de seçenekler arasındadır. Yüksek sıcaklıklardaki akışkanlar, asitler, yanıcı veya yakıcı gaz ve sıvılar için filtreler uzun süredir kendilerini pratikte ispatlamışlardır. Kısaca, filtrelerle ilgili sorununuz ne olursa olsun bizi arayınız. Büyük bir olasılıkla bir çözüm bulacağımızdan kalkınabilirsiniz.

Ürünlerimizin broşürlerine www.classicfilters.com sayfasından ulaşabilir veya doğrudan doğruya bizle ilişki kurabilirsiniz.