English      Français


Regülatörler

Birkaç milibar’dan 1000 bar’a kadar olan basınç aralığında çalışan, çeşitli sıvı ve gazlar için regülatör ve vanalar. İstenirse uygulamaya özgün tasarımlar.

Basınç ve Debi Oransal Regülatörleri

Mekanik regülatörlerin doğruluğunun yetmediği...
devam

Filtreler

Filtreler, pnömatik ve hidrolik sistemlerin biraz üvey evlat muamelesi gören elemanlarıdır...
devam

PCB Test Cihazları

Ürün yelpazesi elektronik baskılı devrelerin otomatik testini sağlayan...
devam

Ar-Ge

Özellikle 10 MHz’e kadar olan frekans spektrumu içinde tanımlanmış olan ürününüzün elektronik...
devam
                   Pressure Tech: Regülatörler ve Vanalar

Gaz ve hidrolik regülatörleri programımız, bir İngiliz firması olan Pressure Tech firmasının ürünlerini kapsar. Ürün yelpazemiz; mbar’lardan 1.400 bar’a kadar olan basınç aralığını kapsadığı gibi, hemen hemen tüm regülatörlerimiz 316 SST çeliğinden üretilmekle birlikte gerekiyorsa Titan, Inconel, Hastoley veya bir başka alaşımdan da üretebiliriz.

Mekanik veya pnömatik kontrol edilebilir regülatörlerimiz arasında yanıcı, yakıcı, patlayıcı, zehirli veya aşındırıcı akışkanlarla da kullanılabilecek olan birisini bulabilirsiniz. Regülasyonun kritik olduğu uygulamalar için iki kademeli ve buzlanma tehlikesinin olduğu projeler için sıcak su veya elektrikle ısıtılabilen ATEX ve IECEx sertifikalı regülatörlerimizden biri aradığınız çözüm olabilir.

Kesintisiz gaz akışı garanti edilmesi istenildiğinde sistemi besleyen gaz tüpleri boşaldığında elektrik enerjisine bile gerek olmadan, sistemi otomatik olarak yedek tüplere geçiren düzeneklerimizin bir çok modeli vardır.

Regülatörlerimiz denizdibi petrol kuyularından uçaklara kadar birçok kritik görevde kullanılarak güvenirliklerini ispatlamışlardır. Firmanın esnek lojistik planlamasına paralel olarak tasarım ve üretimin Avrupa’da olması teslim sürelerimizin kısa olmasını ve masraflarımızın da azalmasını sağlar.

Pressure Tech, seramik elemanları kullanarak regülatörlerin ömürlerini çok ciddi bir şekilde artırmayı başaran nadir üreticilerden biridir.

Şayet sorununuz mevcut elemanlarla çözülemiyorsa, istediğinizi sağlayacak çözümü tasarlayıp, üretip üretemeyeceğimizi sorarsanız, büyük bir olasılıkla olumlu yanıt alacağınızdan kalkınabilirsiniz. Üstelik yanıt için aylarca beklemenize gerek olmadan.